ייצוג בעסקאות מורכבות

"איזה כאב ראש" מלמל לעצמו היזם בעודו מסתכל על מסמך הדרישות החוקיות של משרד האנרגיה והמים.

על השולחן מולו נערמו הררים של סקיצות, מפות טופוגרפיות וטבלאות תקציב. עוד חצי שעה עתיד להתחיל משא ומתן עם בעלי הקרקעות בפרויקט "קניון על ההר", והוא לא הרגיש מוכן.

באותו רגע נכנס אליו למשרד עורך הדין שלו, עם תיק היד השחור המפורסם וטיוטת דרישות מנוסחת היטב. הוא החל לעבור עם היזם על טכניקות משא ומתן שונות והיזם התמלא ברוגע: יש מי שמטפל בעניינים..

צדק

עסקאות נדל"ן מורכבות

עסקאות נדל"ן מורכבות הם עסקאות נדל"ן המערבות יותר מקונה או מוכר יחידים, או פרוייקטים שאפתניים של בינוי וייזום בקנה מידה גדול. דוגמאות לפרויקטים כאלה הם בניית שכונה, קומפלקסים מסחריים, בתי חולים, בתי אבות, קניית או מכירת קרקע בחלקים ועוד.

עסקאות ענק שכאלה דורשות תיאום בין משרדי ממשלה רבים, משא ומתן מול מספר גופים במקביל, עמידה בתקנות, חוקים ובירוקרטיות של משרדי ממשלה ועיריות, עמידה בתקנות בנייה וזיהום ועוד.

כאשר אנו מייצגים אתכם בעסקאות נדל"ן מורכבות, אנו עושים את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר. בין אם אתם היזמים של הפרויקט או בעלי הקרקעות, הקונים או הלקוחות.

01

ייצוג לקוחות בעסקאות נדל"ן מורכבות

02

ייצוג יזמים בעסקאות נדל"ן מורכבות

01

ייצוג לקוחות בעסקאות נדל"ן מורכבות

כאשר אנו מייצגים לקוחות הנכנסים אל עסקת נדל"ן מורכבת, אנו מביאים איתנו את הניסיון הרב שיש לנו בתחום. עסקאות מורכבות דורשות היכרות עמוקה עם משרדי ממשלה ולשכות עירוניות שונות, דיוק, תכנון והמון חשיבה על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד. תפקידנו כולל ייצוג במשא ומתן, ניסוח החוזה יחד עם עו"ד הצד שכנגד וסיוע בתהליך הוצאת המשכנתא. 

02

ייצוג יזמים בעסקאות נדל"ן מורכבות

יזמים בעלי ניסיון עם עסקאות מורכבות יודעים כמה קריטי לערב עורך דין מומחה החל מהשלבים הראשוניים ביותר של הפרויקט. תפקידו של עורך הדין לייצג את היזם במשא ומתן עם בעלי הקרקעות והלקוחות ולהתנהל מול משרדי הממשלה השונים. בנוסף, עורך הדין דואג להקטנת חבות המס ולקיום מלא של כל תקנות החוק בכל שלבי הפרויקט.

עו"ד חזוט הינו בעל ניסיון רב בייצוג לקוחות בעסקאות נדל"ן מורכבות. משרד עו"ד שניר חזוט ושות' מייצג את לקוחותיו במקצועיות רבה תוך הענקת יחס אישי לכל לקוח ושמירה קפדנית על האינטרסים של לקוחותיו.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום