לטיגציה מסחרית

"אני לא יכול יותר לעבוד איתו, הוא משגע אותי"

התלונן באוזנינו ס',

שותף בחברה קטנה למכירת רהיטים. הוא התייחס לשותף שלו, ש', איתו הוא הסתכסך במהלך השנה האחרונה. ש' התגלה כשותף בעייתי, עצלן, השרוי בחובות מעסקי עבר שכשלו. ש' הקדיש מעט מאוד אנרגיה וזמן לפרוייקט המשותף שלהם-  חנות הרהיטים הקטנה ומחסן הרהיטים הצמוד. העסק היה דווקא מוצלח, וס' הרגיש שהוא עובד הרבה יותר קשה מש'. הוא החליט שהגיע הזמן להיפרד מש'. 

מהי ליטיגציה מסחרית

תחום הליטיגציה המסחרית הינו תחום ענף המכסה נושאים רבים: ייצוג בסכסוכים עסקיים, פירוק שותפות, הקמת עסק, ביטול חוזה ועוד. מומחים בליטיגציה מסחרית צריכים להכיר מגוון תחומים משפטיים רחב במסגרת תפקידם: דיני חוזים, דיני תאגידים, מיסוי ועוד.

עסקים הם ישויות משפטיות מעניינות בעלות חקיקה ענפה העוסקת בהקמתם, פירוקם, מיסויים והניהול שלהם. פתיחת עסק מכניסה את בעלי העסק לעולם מרתק אך גם סבוך וקשה להבנה.

בחירת עו"ד

כאשר אתם בוחרים לפתוח עסק או נמצאים בסכסוך עסקי, חשוב לבחור עו"ד מנוסה בעל היכרות עמוקה עם החוק, ניסיון בייצוג בבית משפט והמלצות מצויינות מלקוחות עבר.

עו"ד חזוט הינו בעל ניסיון רב בליטיגציה מסחרית. משרד עו"ד שניר חזוט ושות' מייצג את לקוחותיו במקצועיות רבה תוך הענקת יחס אישי לכל לקוח ושמירה קפדנית על האינטרסים של לקוחותיו.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום