עורך דין חוזים

תחום החוזים נשמע כמו תחום רחוק מחיי היום יום,

עם מסמכים ארוכים עמוסי סעיפים ועשרות תתי סעיפים הכתובים בשפה חוקית קרה ומשמימה ופגישות ארוכות בחדרי ישיבות חנוקים. אולם האמת היא שחוזים נמצאים סביבנו כל הזמן – אם רק נפתח את העיניים לראות אותם.
כאשר אנחנו מזמינים שיפוצניק הביתה ומסכימים להצעת המחיר שלו- זוהי התקשרות חוזית. כאשר אנחנו מסמנים X על תיבת ה"קראתי את תנאי האתר" תוך כדי גלילה באינטרנט- זוהי התקשרות חוזית. וכמובן, כאשר אנחנו חותמים על הסכם עבודה, קונים חבילת סלולר או מזמינים הביתה משלוח מהסופר הקרוב- אנחנו נכנסים בהתקשרות חוזית.

חוזים

מהו חוזה?

חוזה הוא הסכם בין שני גופים לפחות המסדיר את תנאי ההתקשרות החוקיים ביניהם. "גופים" אלה יכולים להיות אנשים פרטיים, עסקים, אתרי אינטרנט ואפילו המדינה.

לחוזים יש כח חוקי מחייב, ופעמים רבות גם הסכמה בע"פ יכולה להיחשב חוזה על פי החוק. אולם, בחוזים מסובכים יותר כגון חוזה שיווק ומכר, חוזה דירה, חוזה שותפות וכו' – אנו נקפיד לכתוב את כל ההסכם ולחתום עליו רק לאחר שעורך הדין שלנו יעבור על המסמך ויוודא שהחוזה משקף נאמנה את ההסכמות שהושגו בע"פ.

חוזים מסחריים

ישנם סוגים רבים של חוזים מסחריים: חוזים לקניית ומכירת דירה, חוזה התקשרות בין שותפים בעסק, חוזה מכר או שיווק, חוזה עבודה ועוד. חוזים אלו מתאימים לתמונה שיש לנו בראש על חוזים: הם לרוב ארוכים, מלאים בתתי סעיפים- וקריטי לעבור על כל תתי הסעיפים יחד עם עורך הדין שלכם לפני חתימה על הסכם שכזה. 


חשוב! אם אתם בגירים וכשירים מנטלית, חתימה על חוזה היא פעולה רצינית מאוד המחייבת אתכם לעמוד בתנאי החוזה ללא אפשרות יציאה. לכן, לעולם אל תחתמו על חוזה לפני שנתתם לעורך דין לעבור על החוזה ולוודא שהוא אכן משקף את האינטרסים, הצרכים והיכולות הכלכליות שלכם.

רכישת דירה מקבלן
עורך דין נדל''ן

עורך דין דיני חוזים

אצלנו במשרד עו"ד ניר חזוט מועסקים מומחים בעלי ניסיון רב בעריכת חוזים. חוזים אלו בעצם מתרגמים את הרצונות והצרכים שהבעתם בפנינו באופן מילולי- אל השפה החוקית הנדרשת. למשרדנו מומחיות רבה בעריכת חוזים במגוון תחומים: מקרקעין, חוזי עבודה, חוזי מכר, ועוד.
בנוסף, אנו מייצגים לקוחות בהליך המשא ומתן לצורך כריתת חוזה, ואין משא ומתן ארוך או מורכב מדי מבחינתנו. 

עו"ד חזוט הינו בעל ניסיון רב בתחום דיני החוזים. משרד עו"ד חזוט מייצג את לקוחותיו במקצועיות רבה תוך הענקת יחס אישי לכל לקוח ושמירה קפדנית על האינטרסים של לקוחותיו.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום