עורך דין תאגידים

דיני תאגידים הינם קודקס חוקי העוסק בשני דברים עיקריים:

  1. הסדרה חוקית של הפעילות בתאגידים
  2. הסדרת מערכת היחסים בין תאגידים לבין רשויות המדינה, אנשים פרטיים וחברות אחרות. 

הסדרת הפעילות בתאגיד

ישנם חוקים רבים המסדירים את הפעילות השוטפת בתאגיד. חוקים אלה מסדירים את מבנה התאגיד (חברה, אגודה שיתופית, שותפות, עמותה או חברה לתועלת ציבורית), את החובות החוקיות-חשבונאיות של התאגיד ואת האופן בה נקבעת הבעלות ומתקבלות החלטות בתאגיד. 

תחום זה בדיני התאגידים הינו תחום רחב מאוד המחייב שיתוף פעולה צמוד עם עורך דין לצורך ניהול הפעילות השוטפת בחברה.

מערכת היחסים בין תאגידים לגופים אחרים

תאגידים נמצאים בקשר תמידי עם רשויות המדינה, חברות אחרות, לקוחות, ספקים ועוד. דיני התאגידים מספקים פרוטוקולים ברורים להסדרת מערכות יחסים אלה.

עורכי דין תאגידיים פועלים רבות אל מול הגופים השונים איתם נמצאים החברות בקשר: הם מסייעים לחברות בהתנהלות מול רשויות המדינה השונות (רשות המיסים, רשות החברות ועוד), כותבים חוזי התקשרות בין החברה לבין חברות אחרות, ספקים ולקוחות, מטפלים בתהליכי שינוי והעברת בעלות וכו'.

עורך דין דיני תאגידים

עורכי דין העוסקים בדיני תאגידים מתמחים בנוסף במגוון תחומים כגון דיני עבודה, דיני חוזים, ליטיגציה משפטית, ניהול משא ומתן וייעוץ משפטי לעסקים. במשרדנו, אנו מקפידים על סטנדרט העבודה הגבוה ביותר ומתמחים בהענקת שירות מותאם אישית לפי צרכי הלקוח.

עו"ד חזוט הינו בעל ניסיון רב בתחום דיני תאגידים. משרד עו"ד חזוט מייצג את לקוחותיו במקצועיות רבה תוך הענקת יחס אישי לכל לקוח ושמירה קפדנית על האינטרסים של לקוחותיו.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום