עורך דין ליטיגציה

ליטיגציה הינה השם הלועזי להליך ההתדיינות בבית המשפט.

עורכי דין העוסקים בליטיגציה הם עורכי דין שאנחנו מכירים מהסרטים:
האלה שעומדים מול השופט לבושים בגלימה שחורה, טוענים טענות וחוקרים עדי תביעה או הגנה.

שופט

ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית עוסקת הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי. במישור הפלילי, חשד לעבירות של הלבנת הון, עבירות לפי חוק ניירות ערך וכו' מחייבים ייצוג של עורך דין מסחרי בעל היכרות עמוקה עם דיני התאגידים, דיני העבודה ותחום הליטיגציה המסחרית.

במישור האזרחי, ישנן עתירות רבות שניתן להגיש כנגד המדינה, רשות ניירות ערך ורשם החברות. ישנם דיונים משפטיים רבים הנוגעים לדיני חברות ודיני חוזים. בנוסף, עורכי דין העוסקים בליטיגציה מסחרית מייצגים את לקוחותיהם בסכסוכים עסקיים.

סכסוכים עסקיים

סכסוכים עסקיים הם הלחם והחמאה של תחום הליטיגציה המסחרית. סכסוכים עסקיים יכולים לנבוע מאי עמידה בתנאי חוזה, סכסוכים בין שותפים, סכסוכים בין קרובי משפחה הקשורים בקשרים עסקיים ואי עמידה בסטנדרטים מקובלים של עבודה. לעיתים, ניתן לפתור סכסוכים עסקיים באמצעות גישור של עורך דין מומחה ומשא ומתן באווירה טובה ורגועה. במקרים לא נעימים יגיעו סכסוכים עסקיים אל בית המשפט.
כאשר אתם מסתבכים בסכסוך עסקי, חשוב להתייעץ עם עורך דין החל מהרגע הראשון. עורך הדין שלכם יעזור לכם לפתור את הסכסוך על הצד הטוב ביותר או יגבש איתכם קייס משפטי חזק שיבטיח את הניצחון שלכם במשפט. 

עו"ד חזוט הינו בעל ניסיון רב בתחום הליטיגציה המסחרית. משרד עו"ד חזוט מייצג את לקוחותיו במקצועיות רבה תוך הענקת יחס אישי לכל לקוח ושמירה קפדנית על האינטרסים של לקוחותיו.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום