עורך דין ליטיגציה

ליטיגציה הינה השם הלועזי להליך ההתדיינות בבית המשפט.

עורך דין ליטיגציה הוא מסוג עורכי דין שאנחנו מכירים מהסרטים:
האלה שעומדים מול השופט לבושים בגלימה שחורה, טוענים טענות וחוקרים עדי תביעה או הגנה.

שופט

ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית עוסקת הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי. במישור הפלילי, חשד לעבירות של הלבנת הון, עבירות לפי חוק ניירות ערך וכו' מחייבים ייצוג של עורך דין מסחרי בעל היכרות עמוקה עם דיני התאגידים, דיני העבודה ותחום הליטיגציה המסחרית.

במישור האזרחי, ישנן עתירות רבות שניתן להגיש כנגד המדינה, רשות ניירות ערך ורשם החברות. ישנם דיונים משפטיים רבים הנוגעים לדיני חברות ודיני חוזים. בנוסף, עורך דין ליטיגציה מסחרית מייצג את לקוחותיו בסכסוכים עסקיים.

עורך דין ליטיגציה במקרה של סכסוכים עסקיים

סכסוכים עסקיים הם הלחם והחמאה של תחום הליטיגציה המסחרית. סכסוכים עסקיים יכולים לנבוע מאי עמידה בתנאי חוזה, סכסוכים בין שותפים, סכסוכים בין קרובי משפחה הקשורים בקשרים עסקיים ואי עמידה בסטנדרטים מקובלים של עבודה. לעיתים, ניתן לפתור סכסוכים עסקיים באמצעות גישור של עורך דין מומחה ומשא ומתן באווירה טובה ורגועה. במקרים לא נעימים יגיעו סכסוכים עסקיים אל בית המשפט.
כאשר אתם מסתבכים בסכסוך עסקי, חשוב להתייעץ עם עורך דין החל מהרגע הראשון. עורך דין שלכם יעזור לכם לפתור את הסכסוך על הצד הטוב ביותר או יגבש איתכם קייס משפטי חזק שיבטיח את הניצחון שלכם במשפט. 

עורך דין ליטיגציה חזוט הינו בעל ניסיון רב בתחום הליטיגציה המסחרית. משרד עו"ד חזוט מייצג את לקוחותיו במקצועיות רבה תוך הענקת יחס אישי לכל לקוח ושמירה קפדנית על האינטרסים של לקוחותיו.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום