עורך דין מקרקעין באשדוד

מחפשים עורך דין מקרקעין באשדוד?

משרד עורכי הדין מס’ 1 לדיני מקרקעין ונדל”ן באשדוד

משרד עורכי הדין שניר חזוט ושות’ הינו משרד עו”ד בעל התמחות בתחום מקרקעין, נדל”ן והתחדשות עירונית.

מהו עורך דין מקרקעין?

עורך דין מקרקעין הוא איש מקצוע שתפקידו לדעת את הכללים והתקנות הקשורים לעסקות מקרקעין. עורכי דין מקרקעין עוזרים ללקוחותיהם להבין חוזים ומסמכים משפטיים אחרים,  לנהל משא ומתן על הסכם המכר או הבנייה, לפקח על תהליכי העברת בעלות, לשנות את הבעלות במשרדי הממשלה, ולבדוק אם לנכס מסחרי או דירה יש שיעבוד, אמנה מגבילה או סוגיה משפטית אחרת.

האם אתם זקוקים לעורך דין מקרקעין?

אנשים רבים נדרשים לשירותיהם של עו”ד מקרקעין. מצד אחד כאשר יש חשש לאובדן הנכס בסוגיות לא פשוטות כמו עיקול או פשיטת רגל, מצד שני כאשר מקבלים נכס במתנה או בירושה כאשר נדרשת העברת בעלות אל היורש.

גם כאשר רוצים לרכוש נכס או למכור אותו בנסיבות רגילות נדרשים שירותיו של עורך דין מקרקעין. הבנק המלווה עשוי לרצות שתשיג עורך דין כדי לאשר שהנכס בטוח לקנייה. בנוסף, עורך דין מקרקעין עם מומחיות במיסוי יכול לעזור לכם לצמצם את חבות המס הן בתהליך המכירה והן בתהליך הקנייה.

בנוסף, דיירים ויזמים המעוניינים להיכנס לחוזה פינוי-בינוי או תמ”א 38 נדרשים לייצוג בידי עורך דין מקרקעין.

עו"ד חזוט הינו בעל ניסיון רב בתחום מקרקעין. משרד עו"ד שניר חזוט ושות' מייצג את לקוחותיו במקצועיות רבה תוך הענקת יחס אישי לכל לקוח ושמירה קפדנית על האינטרסים של לקוחותיו.

לקביעת פגישת ייעוץ

שאלות נפוצות

בטרם מתקשרים בעסקה של רכישה ו/או מכירה של נדל”ן, רצוי (אפילו חובה) להתייעץ עם עו”ד המומחה בתחום בכדי לוודא את מצבו המשפטי והרישומי של הנכס, לאחר מכן לערוך חוזה מכר הדואג לאינטרסים של הלקוח אותו הוא מייצג , בכל ההיבטים.

שכ”ט של עו”ד מקרקעין נגזר משווי הנכס הנרכש ו/או הנמכר, תלוי בנסיבות העניין. כמו-כן, שכ”ט תלוי גם במצבו הרישומי של הנכס (טאבו/ חברה משכנת / רמ”י וכו..) . על כתפי עו”ד מקרקעין מוטלת אחריות כבדה מאוד ולא במקרה רוב תביעות הרשלנות נגד עורכי דין הינם בתחום המקרקעין, לכן רצוי לא להתפשר בבחירת עוה”ד ורצוי לשכור את שירותיו של עוה”ד המתמחה בתחום ולא “על הדרך”.

עו”ד מקרקעין יבצע עבור הלקוח את כל הפעולות המשפטיות הכרוכות בעסקת מכר. בדיקת מצבו המשפטי והרישומי של הנכס, עריכת הסכם מכר וחתימתו, רישום הערת אזהרה להגן על כספי הרוכש ולמנוע את האפשרות שנכס יימכר יותר מפעם אחת למספר רוכשים,  לרשום ו/או להסיר משכנתא, לדווח את העסקה למיסוי מקרקעין ולבקש פטורים ו/או תשלום מס מופחת בתשלום מס שבח ו/או רכישה, לפי העניין. וכמובן לרישום הזכויות והמשכנתא בסיום העסקה. אלו רק חלק מהפעולות שעוה”ד דואג להם במהלך העסקה, פעולות אשר נותנות שקט נפשי ללקוח ושמירה על כספו ונכסיו.