תביעה לפינוי מושכר

דוד נשמע מבוהל בטלפון וביקש לדבר בדחיפות עם עו"ד חזוט

"קנינו לפני שנתיים בית חדש וסגרנו יחידת דיור צמודה, להשכיר לסטודנטים" הוא אמר "ועכשיו הדייר החדש שלי עושה לי בעיות. שני הצ'קים האחרונים שלו קפצו והוא לא מסכים לעזוב את הדירה כדי לאפשר לי למצוא שוכר אחר. אני לא יודע איך אני אשלם את המשכנתא אם המצב ימשיך ככה".

לא להיכנע לסחיטה

בעלי בתים המשכירים את הבתים ברשותם מכירים את הפחד הזוחל המתעורר סביב כל ראשון, עשירי או חמש עשרה לחודש- היום בו הם מפקידים את הצ'ק של השוכרים. תמיד קיים סיכוי כלשהו שהצ'ק יקפוץ ותתחיל סאגה חוקית ארוכה. במדינה כמו ישראל, המציעה הגנות נרחבות לשוכרים, סאגה כזאת יכולה לפגוע באופן משמעותי בהכנסה בגין השכרת הדירה.

איך מטפלים בשוכר המסרב להתפנות

כדי לפנות שוכר המסרב להתפנות, על בעל הבית, באמצעות עורך דינו, להגיש תביעה לפינוי מושכר בבית המשפט. הליך זה הינו ההליך המהיר ביותר הקיים בישראל, כאשר הדיון נקבע לתאריך לא יאוחר מחודשיים לאחר הגשת התביעה, ולרוב יקבע השופט צו פינוי תוך ימים בודדים מיום הדיון.

לאחר פינוי הדייר ישנם הליכים נוספים כנגדו אותם ניתן לעשות כנגדו- תביעה לקבלת פיצויים בשל הנזק הכספי ועגמת הנפש, ותשלום שכ"ד לחודשים החסרים. אולם החשיבות העליונה במעלתה במקרים של דייר סרבן הינו מעל הכל פינוי הדייר הבעייתי והחזרת הנכס לשוק השכירות במהירות האפשרית.

עו"ד חזוט הינו מומחה בטיפול בתביעות לפינוי מושכר.
עו"ד חזוט מבין את החשיבות העליונה בפינוי מהיר ככל הניתן של השוכר הבעייתי,
ויישמח לייצג אתכם במידה ואתם בעלי בתים הסובלים מדייר לא רצוי בדירתכם.

סובלים מדייר המסרב להתפנות? צרו קשר עוד היום לפגישת היכרות חינם