עורך דין לקניית דירה

מדוע כשאנחנו רוכשים דירה חשוב שנמצא עורך דין מקרקעין מקצועי? איש מקצוע כזה – כמו גם אנשי מקצוע נוספים – יסייעו לכם לבחור את הנכס הנכון ביותר עבורכם, כמו גם לזהות מכשולים ותקלות בחוזה, או להתריע מפני 'מוקשים' בעסקה מהם חשוב להיזהר. 

מזל טוב! חסכתם את ההון הדרוש לרכישת דירה וכעת נרגשים ומלאי תקווה אתם מחפשים אחר פרויקט מגורים שיתאים לכם ולתקציב שלכם. לעיתים, הקנייה תעשה מקבלן ולעיתים באמצעות בחירת דירה יד שנייה. ובכל זאת ואין זה משנה באיזה נכס תבחרו: חשוב שיהיה לצידכם עורך דין לקניית דירה. 

אז מה התועלות בבחירת אנשי מקצוע מומחים ברכישת דירה? 

יש לא מעט יתרונות ותועלות בבחירת אנשי מקצוע מומחים בזמן שאנו מבצעים עסקת נדל"ן. שמאי דירות למשל, יוכל לבחון את הנכס ואת המבנה ולהעריך את השווי שלו בהווה ובעתיד. הערכה כזאת תספק תמונת מצב לגבי רווח עתידי במידה ותרצו למכור את הנכס, כמו גם שההערכה תספק מידע מדויק אודות ההון שכדאי להשקיע בקניית הנכס. גם מומחים בבדק בית דרושים במקרה כזה כדי לבחון את המבנה ולראות איזה חלקים במבנה דרושים שיפוץ ותיקון תוך הכנת דוח עלויות מסודר, בעיקר ברכישת נכס יד שנייה. עו"ד דין שעוסק בעסקאות דלא ניידי – יוכל ללוות אתכם במגוון נושאים כמו בעת חתימת על חוזה, בבחינת החוזה וזיהוי חלקים שעלולים להיות לרעתכם. עורך הדין יעזור במשא ומתן, ייצג אתכם מול קבלן שסרח ו/או לא השלים את הבנייה, ויסייע לכם משפטית במקרים של עסקאות שכשלו או עבירות שונות שהובילו אתכם לאבדן זמן כסף ומשאבים. 

כיצד בוחרים עורך דין נדל"ן טוב?

אם אתם מחפשים עורך דין נדל"ן שעוסק בתחום, בעסקאות מקרקעין, בחוזה לקניית דירה וכולי – כדאי לבחור את המומחה בתחום באמצעות מתן תשומת לב לדגשים הבאים:

מקצועיות – וודאו כי עורך הדין מקצועי ומכיר את תחום הנדל"ן על בוריו. בין היתר יש לבחון את אתר האינטרנט של איש המקצוע ולוודא כי יש בו אינפורמציה שימושית ופרטים אודות השכלתו ואודות הניסיון שלו. 

המלצות – חשוב לבחור עו"ד מקצועי שקיבלת המלצות מלקוחות. המלצות אפשר לקבל באתרים או בפורטלים שעוסקים בתחומי המשפט, כמו גם שאפשר לחפש עו"ד מומלץ ברשתות החברתיות. 

שכר טרחה – בצעו השוואות מחיר בין שכר הטרחה שמבקשים אנשי המקצוע ובחרו בהצעת מחיר הוגנת ללא פשרה על איכות. באמצעות בחירה באנשי מקצוע מתאימים ומקצועיים, תוכלו לקנות נכסים בדרך הבטוחה והנכונה מכול. 

ראו גם: עורך דין מקרקעין באשדוד | מס שבח ורכישה | העברה ללא תמורה

לחיצת יד

אולי יעניין אותך גם:

לחיצת יד

בדיקת רישיון קבלן

הידעתם – בדיקת רישיון קבלן היא חובה לפני כל תהליך בנייה או שיפוץ. כל קבלן בישראל חייב בהנפקת רישיון קבלן. רישיון הקבלן הוא רישיון המונפק

קרא עוד »
לחיצת יד

חידוש רישיון קבלן רשום

רישיון קבלן הוא רישיון חשוב מאוד בעבור כל קבלן, בעיקר כאשר הקבלן שייך לתחום הבנייה והשיפוצים. רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון דורש מקבלנים לחדש

קרא עוד »
דיני חוזים

רישיון קבלן

חשיבות רישיון קבלן ורישום ברשם הקבלנים במדינת ישראל קבלנים חייבים ברישיון קבלן. כל קבלן המבצע עבודות קבלנות חייב להיות בעל רישיון קבלן מתאים, הרשום ברשם

קרא עוד »
עורך דין

סיווג ג'1

איך ניתן לקבל רישיון קבלן עם סיווג ג'1 קבלן בעל סיווג ג1 רשאי לעסוק בעבודות הנדסה בנאיות בהיקף מקסימלי של עד 4,344,000 שקלים. דרגת סיווג

קרא עוד »
לחיצת יד

העברת דירה במתנה

עסקת העברה ללא תמורה כגון העברת דירה במתנה היא עסקה בה מועברות זכויות במתנה בנכס מקרקעין או במטלטלין. הזכויות עשויות להיות מלאות או חלקיות, בנוסף

קרא עוד »
Call Now Button

דברו איתנו

קונים בית? נמצאים בסכסוך עסקי? אם אתם זקוקים לעו"ד מומחה לנדל"ן או למומחה ליטיגציה מסחרית, צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות בחינם.